Deze training word ook op andere data gegeven

Digitale vaardigheden voor het onderwijs

12apr(apr 12)10:0019(apr 19)16:00Digitale vaardigheden voor het onderwijsWij nemen je met het STEM Paspoort mee op reis langs de verschillende mogelijkheden binnen de STEM Educatie. Op een speelse manier laten we je hands-on kennis maken met verschillende aspecten van STEM.

Evenement details

Minecraft en de Micro:bit worden steeds breder ingezet in het onderwijs. maar wat kun je hier nu mee als leraar. In deze 2 daagse handson training leren wij u hoe  deze 2 producten kunt gebruiken in de les en welke leerdoelen er behaald kunnen worden.

– Minecraft Education: Op welke wijze kan ik Minecraft inzetten binnen de verschillende lessen in de klas.

– Micro:bit: Computational thinking door middel van de micro:bit.

Tijd

12 (Woensdag) 10:00 - 19 (Woensdag) 16:00

Locatie

Amersfoort

Netwerklaan 42, 3821 AG Amersfoort

Meld u hieronder aan

Betaling is op factuur. Wij sturen de factuur per email naar uw bedrijf/school toe, waar u vervolgens het openstaande bedrag naar ons overmaakt.

Prijs €765.00

Hoeveel personen? -1 +

Totale prijs €765.00

Reactie verzenden

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *